3+1 DAİRE İCRADAN SATILIKTIR

Taşınmazın cephe aldığı sokak olan Bahariye caddesine cepheli taşınmazların 2021 yılına ait emlak vergisine esas arsa rayiç birim değerinin 585,71 TL/m² olduğu bilgisi edinilmiştir.Taşınmaz; Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Çukurbağ Mahallesi, Bahariye caddesi, No: 85/4 (UAVT: 2426221434) posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezinde sayılabilecek konumda ve konut yapılaşmasının yoğun olduğu bölgede yer almaktadır. Taşınmaz çevresinde 3 ila 5 katlı konut nitelikli yapılar ve az sayıda boş parseller bulunmaktadır.Bölge konut+ticari fonksiyonugelişim gösteren bir bölge olup ticari faaliyet normal seviyededir. Taşınmaz elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanabilmektedir. 

Taşınmaz 3194 sayılı imar Kanunu?nun 18. Madde uygulaması sonucu oluşmuş İmar Parselidir.Çukurbağ Mahallesi 421 ada, 24 parsel; tapu kütüğünde 144,02 m² alanlı ve Arsa vasıflıdır. Parsel üzerinde bitişik nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı grubunda15 adet bina inşa edilmiştir. Yapılan incelemelerde konu taşınmazın bulunduğu bina için10/12/2009 tarih ve 647 yevmiye numarası ile yeni yapı ruhsatı, 23/02/2011 tarih ve 101 belge numarası ile yapı kullanma izin belgesi tanzim edilmiştir. Konu ana taşınmaz 2 Bodrum kat+ zemin kat+ 2 kat olmak üzere 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin+bodrum katında 1 iş yeri, diğer katlarında 4 adet mesken olmak üzere 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz; tapu kayıtlarında 20/80 arsa paylı ve dubleks mesken niteliklidir. Zemin kattan sağlanan bina girişinin 2. katında yer almaktaolup, kuzey, güney ve doğu cephelidir. Konu taşınmaz incelenen kat irtifakına esas mimari projesine göre 3 oda, salon-mutfak, 2 banyo, wc, hol ve 2 teras ile birlikte ortak alanlar hariç yaklaşık 206,00 m² (Z.K: 72 m² Ç.K: 134 m² ) brüt alanlıdır. Taşınmazın içerisine girilememiştir.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda adaylarda bulunması gereken şartlarla birlikte başvuru yeri ve şekline ilişkin detaylara da yer verildi.


 

TAKA

İlgili Galeriler
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.