İCRADAN SATILIK DAİRE

İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Çınar Mahallesi, 15845 Ada, 85 Parsel sayılı, 369,47 m² yüzölçümündeki ana taşınmazın üzerinde bulunan binada, 1. kat, 5 nolu, "bahçeli kargir apartman" niteliğinde ve 32/320 arsa paylı bağımsız bölümün, 1/1 (TAM) hissesi;borçlu adına "3402 S.Y.Kadastro Kanununun Ek: 1 maddesi gereği köy/Mahalle/Mevkii/Ada/Parsel bilgilerinin düzeltilmesi" yoluyla tescil edilmiş olup, bu hissesi satılacaktır.Konumu: Satışa konu taşınmaz. Maltepe ilçesi, Çınar Mahallesi, Dikmen sokağa cepheli olup, Bağdat Caddesine yürüme mesafesindedir. 

Taşınmazın yakın çevresinde; Küçükyalı E.C.A. Elginkan İ.Ö.Okulu, Küçükyalı Çınar Camii, Hasan Şadoğlu İ.Ö.Okulu, Mutluhan Uzunhan Çolakoğlu Orta Okulu ve Maltepe Anadolu Lisesi yer almaktadır. Taşınmaz Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.Ana Taşınmaz Özellikleri: ( Maltepe İlçesi, Çınar Mahallesi, 15845 Ada, 85 Parsel)YAPI RUHSATI: Yeni Yapı Ruhsatı 05.09.2003 tarih ve 2003/1-45 sayılı olduğu görülmüştür. MİMARİ PROJE: 22.08.2003 tarih 2003/125 sayı ile onaylı kat irtifakına esas mimari projesi Maltepe Belediyesi'nden dijital ortamda temin edilmiş olup, konum teyidi anılan mimari projeden yapılmıştır. Taşınmaza ait 22.08.2003 tasdik tarihli mimari projesi de Maltepe Tapu Müdürlüğü' nden fiziki ortamda temin edilmiş olup anılan projeden alan hesaplamaları ve kullanım hacimleri teyid edilmiştir.YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ: 08.06.2005 tarih 2005/1-7 sayılıdır. 

Satışa konu taşınmazın konumlu olduğu bina Yol altı 2 kat ve yol üstü 4 katlı, 11 bağımsız bölüm içermekte olup, 1.347,00 m2inşa alanlı, betonarme tarzında, 3B yapı sınıfında olduğu incelenen resmi belgelere istinaden tespiti yapılmıştır. Onaylı mimari projesine göre; 2bodrum+zemin+3 normal kat+çatı kattan ibarettir. 2.bodrum katta;sığınak, binaya ait depo ve su deposu, 1.bodrum katta; 2 adet daire, zemin katta; 2 adet ofis, 1. katta; 3 adet daire, 2. ve 3. katlarda; 2' şer adet daire olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.Vaziyet planına göre ve mevcutta bina girişi, 1. bodrum katından ve kuzeydoğu yönünden sağlanmaktadır. Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana giriş kapısı demir doğrama ve camlıdır. 

Binaya giriş merdivenleri ve holü mermer, korkulukları demir doğrama, üzeri ahşaptır.Binada asansör bulunmaktadır. Isınma sistemi doğalgaz kombidir. Taşınmazın ön cephesinde bulunan bahçesinde muhtelif cinste ağaçlar bulunmakta, bahçe duvarı dekorlu olup, yaklaşık 0,75 metredir.Bağımsız Bölüm Özellikleri (1. kat, 5 nolu daire) Taşınmaz daire nitelikli ve 1. katta yer almaktadır. Bina girişine göre sağ tarafta, kuzeydoğu yöne cephelidir.Projesine göre yasal net kullanım alanı 56,00 m2 (brüt 63,00 m2) olarak tespit edilmiştir. Projesine göre salon, mutfak, 2 adet oda, antre, hol,banyo+wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik kapı, pencereleri çift cam pvc' dir.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda adaylarda bulunması gereken şartlarla birlikte başvuru yeri ve şekline ilişkin detaylara da yer verildi.Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

TAKA

İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler:
KiralıkDaireMaltepe
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.