SATILIK ARSALAR

1- Mülkiyeti Belediyemize İlçemiz Bahçelievler mahallesinde kayıtlı bulunan 17 parça arsa vasıflı taşınmazın 2886 Sayılı D.İ.K.’nun 45. Maddesi gereği açık artırma usulü ile ihale edilecektir. Vaziyet planları şartnamenin doğal ekleridir.               

 2- İhale 10/05/2022 Salı günü tabloda belirtilen saatlerde Belediye Encümen toplantı salonunda yapılacaktır.

 3- İhaleye katılmak isteyenler Belediyemize müracaatı gerekmekte olup, bunlardan;
     a) Şirket ise: İmza sirküsü, Sanayi ve Ticaret odası oda kayıt belgesi, dosya bedeli makbuzu ve geçici teminat makbuzu
      b) Şahısların iştiraki halinde ise: Nüfus cüzdan sureti, İkametgâh ilmühaberi, dosya bedeli makbuzu ve geçici teminat makbuzu istenecektir.
 

4- Talipli ihale öncesi yatması gereken  % 3 geçici teminatı ve her bir parsel için ayrı olacak şekilde dosya bedeli olarak 300,00 TL’nin Emlak ve tahsilat servisine veya Belediyemiz Ziraat Bankası Kozaklı Şubesinde bulunan TR88000100052128229860 5001 İban nolu hesabına yatırmakla yükümlüdür.
 

5- Satışı yapılacak taşınmazların m2 birim fiyatı;

6- İhale ile ilgili geniş bilgi ve şartname mesai saatleri içerisinde Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünde görülebilir veya 300,00 TL bedel karşılığında alınabilir.

7- Belediye Encümeni Sürülen peyleri yeterli görmediği takdirde ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

8- Satış sonrasında oluşacak her türlü Vergi, Resim, KDV, Harçları (Damga vergisi, Karar pulu) ipotek masrafları ve diğer giderleri ödemek alıcıya aittir.

9-Taliplinin şartnamedeki hükümlerden herhangi birini yerine getirmediğinde Belediye Encümeni sözleşmeyi tek taraflı fesih etmeye yetkilidir.

10- Şartname hükümlerini Belediye adına Belediye Başkanı Akif KABUKCUOĞLU yürütür.
Kamuoyuna ilanen duyurulur.
Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda adaylarda bulunması gereken şartlarla birlikte başvuru yeri ve şekline ilişkin detaylara da yer verildi.Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
 

TAKA

İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler:
Kozaklı BelediyeArsa
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.