Adana Demir Maçında Tribünleri Doldurun: Trabzonspor Taraftarına Çağrı! Adana Demir Maçında Tribünleri Doldurun: Trabzonspor Taraftarına Çağrı!

Teknik direktör Ercümend Coşkundere yönetiminde dün Hekimoğlu Demir Döküm Tesislerinde yaptığı taktik ağırlıklı antrenman ile bu maçın çalışmalarına devam eden Lacivert-Kırmızılılar, bugün yapacağı son antrenman bu maçın hazırlıklarını tamamlayacak. 1461 Trabzon, Adıyaman karşısında galibiyetten başka bir şey düşünmüyor. Lacivert-Kırmızılılar, bu maç öncesi tek yürek olmuş durumda. 

KENETLENDİLER

Öte yandan teknik direktör Ercümend Coşkundere, öğrencileriyle yaptığı toplantılarda Adıyaman’ın eksi ve artılarından bahsediyor. Oyuncularının adeta beynini yıkayan Coşkundere, zafer planını hazırladı. Şampiyonluğu hedefine koyan 1461 Trabzon’da Adıyaman FK’dan galibiyetle ayrılmaktan başka bir düşünce yok. Sırasıyla Adıyaman FK, Serik (D) ve Kırşehir ile karşı karşıya gelecek olan 1461 Trabzon, bu maçların tamamını kazanarak zirveye yaklaşmak istiyor. Lacivert-Kırmızılılarda teknik heyet ve futbolcular kenetlenmiş durumda.

TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Ayşe Sancak