Vanspor’u 4-0 gibi farklı bir skorla galip gelerek son 3 maçından da galibiyetle ayrılan 1461 Trabzon FK’da Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, kulüp medya merkezine değerlendirmelerde bulundu. 

HEDEFE ADIM ADIM

Şampiyonluk kadrosu kurduklarını ifade eden Haldızoğlu, güzel bir yönetim oluşturduklarını belirtti. Haldızoğlu, “Hedefimiz belli bu sezon şampiyonluk için oynayacağız. Ligin başında birkaç maçta talihsizlikler yaşadık ama hiçbir zaman beklentilerimizi ve umudumuzu kaybetmedik. Vanspor’u burada güzel bir sonuçla mağlup ettik. Sonuç olarak lider bir takımı ağırladık. Güzel bir seri yakaladık ve bu serilerin devam etmesini istiyoruz. Bu kadar güzel bir yönetim ve kadro ile beraber sezonun başında koyduğumuz şampiyonluk hedefine adım adım gidiyoruz” dedi. 

ÖDEMELER GÜNÜ GÜNÜNE

1461 Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu’nun futbolu çok sevdiğini söyleyen Haldızoğlu, “Başkanımız bu konuda ciddi anlamda fedakarlıklar yapıyor. Yönetimimizdeki bütün arkadaşlarımız birbirinden değerli. Ekonomik olarak hiçbir şekilde hiçbir şeyi esirgemeyen, başkanımızı yalnız bırakmayan bir yönetimimiz var. Bunu haricinde destek veren güzel sponsor arkadaşlarımız var. Bizleri yalnız bırakmıyorlar. Biz futbolcularımıza ödeme konusunda asla ve asla bir sorun yaşatmadık. Bundan sonra da yaşamayacaklardır. Primlerini ve ödemelerini vs. her şeyini günü gününe almaktadırlar. Bu da başkanımızın ve yönetimimizin futbola ve şehrimize olan sevgi ve saygısıdır” diye konuştu. Haldızoğlu şöyle devam etti: “Önümüzdeki bütün maçları kazanmak gibi bir hedefimiz var. Bu takımla beraber bütün zorlukların üstesinden geleceğiz. 

BURASI BİR AİLE

Önümüzdeki 3 önemli karşılaşmayı da kazanarak 3’te 3 yapmak istiyoruz. Burası bir aile. Çok kıymetli dostlarımız, abilerimiz ve arkadaşlarımız var. Burada çok sıcak bir aile ortamı ve samimiyet var. Her maça kazanmak amacıyla çıkıyoruz. Vanspor maçında sahadaki arkadaşlarımız kadar tribünlerde biz de heyecanlıydık. İnanmıştık. İlk yarının sonunda gelen gol, ikinci yarının hemen başında gelen gol bizleri daha çok mutlu etti. İnşallah kesintisiz bir şekilde devam edeceğiz. Şampiyonluğa çok inandık. Başkanımız bu takımı şampiyonluk parolasıyla kurdu. Geride kalan sezonlarda Play-Off’ta badireler oldu. Ama bu sezon biz bu işi Play-Off’a bırakmak istemiyoruz. Son haftalara girdiğimiz zaman “Acaba” diye bir şey olmayacak. Şampiyonluk ipini göğüsleyecek bir kadromuz da var. Yıllarca o kapıdan geri döndük ama bu sefer kupayla geri dönmek istiyoruz. Hedefimiz şampiyonluk.”
Nurgül Günaydın