2.01 boyundaki yıldız oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla Karadeniz devinde oynama arzusunu göstermeye devam ediyor. Son olarak bir arkadaşına bordo-mavili forma hediye ederken yaptığı paylaşımda, Southampton'a da Trabzonspor'a gitmesi konusunda kolaylık sağlaması için talepte bulundu.

Beşiktaş, Paul Onuachu için kesenin ağzını açtı: Göztepe'ye üç oyuncu -  Sözcü

Başkan Ertuğrul Doğan, yıldız oyuncu için yaptığı açıklamada, "Onuachu bizde kalmak istediğini söyledi. Kulübüne de bunu iletti. Kulübü 15 milyon euro istiyor. Biz kiralamak istiyoruz ve görüşmeler sürüyor. Başka alternatifler de var. 2 santrfor da alabiliriz. Onuachu için beklemedeyiz. Kulübü üstünde, oyuncu ile baskı oluşturup inşallah kadromuza katmak istiyoruz. Transfer bir süre daha alacakmış gibi duruyor," ifadelerini kullandı.

Onuachu, Trabzonspor'da son yılların en golcü futbolcularından biri oldu

Trabzonspor Atağa Geçti; Trabzonlu Başkan Ali Koç'u İkna Etti! Trabzonspor Atağa Geçti; Trabzonlu Başkan Ali Koç'u İkna Etti!

Trabzonspor taraftarları, Onuachu'nun takımda kalması için heyecanla beklerken, transfer sürecinin nasıl sonuçlanacağını merak ediyor. Görüşmelerin sonucunun önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Muhabir: BİROL SANCAK