Instagram'dan Veda Mesajı

Instagram'dan paylaşım yapan Yusuf Yazıcı, şunları söyledi: "Bugün hepinize teşekkür etmek istiyorum. Takım arkadaşlarıma, antrenörlerime, tüm personele, çalışanlara ve en önemlisi taraftarlarımıza. Hayatım boyunca sizlerle paylaştığım anıları asla unutmayacağım."

Yazıcı, veda mesajında şu ifadeleri de kullandı: "Bu spordan, kelimelerden çok daha fazlası ve Lille'de geçirdiğim süre boyunca hepinizden aldığım destek ve sevgi için minnettarım. Bu formayı giymek benim için bir onurdu. Her güzel şeyin bir sonu vardır; bazen yol ayrımları yeni hikâyelerin başlangıcıdır. Şimdilik bu hikâye sona eriyor ama siz her zaman kalbimde olacaksınız. Sonsuza kadar!"

Beşiktaş ile Anılıyor

Şu anda EURO 2024'te A Millî Takım formasıyla mücadele eden Yusuf Yazıcı, son dönemde Beşiktaş ile anılmaya başladı. Kara Kartal'ın, millî futbolcu için somut bir girişim yapıp yapmayacağı merak konusu. Beşiktaş taraftarları, yıldız oyuncunun transferine dair gelişmeleri heyecanla takip ediyor.

Yeni Hikâyenin Başlangıcı

Yusuf Yazıcı'nın Lille'den ayrılması, futbol kariyerinde yeni bir sayfanın başlangıcı olabilir. Beşiktaş ile adı anılan Yusuf Yazıcı'nın geleceği, futbolseverler tarafından merakla bekleniyor.

Trabzonspor İle Prensipte Anlaşan Transfer İmzayı Attı! Trabzonspor İle Prensipte Anlaşan Transfer İmzayı Attı!

Yusuf Yazıcı'nın yeni takımını ve transfer sürecindeki gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Futbol kariyerinde yeni bir sayfa açan Yusuf Yazıcı'ya başarılar diliyoruz.

Muhabir: AYTEKİN AKAY