Trabzonspor'da dikkatler, genç yetenek Abdülkadir Ömür'e çevrildi. Bordo-Mavili takımın, 23 Aralık Cumartesi günü Papara Park'ta Başakşehir ile oynadığı maçta oyundan çıktığında taraftarların tepkisiyle karşılaşan genç yıldız, sakatlığı nedeniyle sonraki antrenmanlarda yer almadı. Başakşehir maçının ardından oynanan üç maçta da kadroda yer almayan Abdülkadir Ömür'ün, yönetimden izin istediği yönünde iddialar ortaya atıldı.

Trabzonspor Taraftarı Heyecanla Bekliyor: Abdullah Avcı'nın Onuachu mu, Enis Destan mı Kararı Trabzonspor Taraftarı Heyecanla Bekliyor: Abdullah Avcı'nın Onuachu mu, Enis Destan mı Kararı

Bordo-Mavili camianın tepkisinden oldukça etkilendiği ve kalması halinde daha fazla zarar görmesinden endişe edildiği belirtiliyor. Bu nedenle, Abdülkadir Ömür'ün teklif gelmesi halinde ayrılmasına izin verilmesi düşünülüyor. Genç oyuncunun menajerinin İspanya ve Fransa'da kulüp arayışında olduğu ifade ediliyor.

Özellikle İspanya ve Fransa'dan taliplerin olduğu haberleri, Abdülkadir Ömür'ün geleceğiyle ilgili spekülasyonları daha da artırıyor. Trabzonspor yönetimi ve taraftarlar, genç yeteneklerini kaybetmemek için nasıl bir karar alacak, merakla bekleniyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Doğukan ÖZKURT