Avcı, Abdülkadir Ömür'ün Trabzonspor'un altyapısından yetişmiş büyük bir yetenek olduğunu ve birçok kupa kazanmış ender futbolculardan birisi olduğunu belirtti. Oyuncu kaybetmek istemediğini ifade eden Avcı, Abdülkadir'i kazanmak için çalıştıklarını ve empati yaptıklarını söyledi. 

Karacabey deplasmanından da mağlup dönen 1461 Trabzon, zirve yarışında ağır yara aldı Karacabey deplasmanından da mağlup dönen 1461 Trabzon, zirve yarışında ağır yara aldı

Avcı, Abdülkadir'in lakabının "Ömür Avcı" olduğunu ve onu kazanmak için çalıştıklarını vurguladı. Bu kararın hem zihinsel hem de bedensel olarak Abdülkadir'in yeniden ayağa kalkması amacıyla alındığını açıkladı. Ayrıca bu kararın yönetim kuruluyla birlikte alındığını ve yönetimle uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Başkan Ertuğrul Doğan'ın Trabzonspor'a büyük katkıları olduğunu dile getiren Avcı, başkanlarıyla aralarındaki ilişkinin ayrılıklar veya para gibi faktörlerle bozulamayacağını ifade etti. Sonuç olarak, Abdülkadir Ömür'ü kazanmak adına alınmış bir karar olduğunu vurguladı.
TAKA/NEZİHA ÇAKIROĞLU
 

Editör: Doğukan ÖZKURT