1461 Trabzon, Adıyaman Sınavına Mutlak Galibiyet Parolasıyla Hazırlanıyor 1461 Trabzon, Adıyaman Sınavına Mutlak Galibiyet Parolasıyla Hazırlanıyor

“Geldiğim de hissettiğim, sanki milli takıma arasına gitmiş geri dönmüş gibiyim” diyen Avcı, “ Trabzonspor kulübünün sahibi taraftarıdır. Bugünden itibaren onları buraya daha fazla çağırmak için maç kazanarak, onları davet edeceğiz. 

Bir teşekkürü de özellikle 117 tane resmi müsabakaya çıktım Trabzonspor’da. Bunun içinde harika duygular yaşadım. Sonrasında işin içinde ayrılıklar var. Bütün gücümüz ve konsantrasyonumuzla takımın başındayız. Gelir gelmez yoğun 10 gündür alışıyorum. Oyuncuları toplantıya boğduk. Mevcutta tespit ettiğimiz oyuncu grubuyla neler yapabiliriz felsefesini, rakiple analizi yoğun 10 gün geçirdik.  Trabzonspor’un hedefi her zaman her maçı kazanmak için sahaya çıkar. Bugünden itibaren kazanmak, kazanma alışkanlığı bu bizi nereye taşıyacak oraya doğru adım atacağız.  Avrupa Kupalarına mı taşır, Türkiye Kupasından Avrupa’ya gitmek mi Trabzonspor’un hedefi bitmez” dedi.
TAKA