Çaykur Rizespor'un Arjantinli golcüsü Adolfo Gaich, önceki gün yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gaich, son iki maçtaki son dakika golleri nedeniyle Avrupa hayallerinin zora girdiğini ifade ederek, "Son iki maçtaki son dakikaları çıkarsak aslında artı 4 puanla hayallerimize çok yaklaşacaktık. Ne yazık ki son iki maçta da yediğimiz son dakika golleri Avrupa hayalimizden uzaklaştırdı. Tamamen vazgeçtik diyemeyiz. Daha önümüzde 3 maç var. Önümüzdeki 3 maçı da kazanırsak ben hala bir şansımız olacağına inanıyorum. İlk maçımız Pendikspor, onla başlayacağız" dedi.

Trabzonspor, Türkiye Kupası Finali Öncesi İkinci Başarıya Ulaştı Trabzonspor, Türkiye Kupası Finali Öncesi İkinci Başarıya Ulaştı

Gaich, sözlerine şöyle devam etti: "Umarım o maçtan galibiyet ile ayrılırız. Buraya gelirken benim en büyük hedefim Rizespor’da kalıcı olabilmekti. Elimden gelenini yaptım. Takımda da en çok gol atan oyuncuyum. Süre olunca da en iyisini yapmaya çalıştığıma inanıyorum. Kötü olmayan bir sezon geçirdim diyebilirim. Ben buraya geldiğim andan itibaren gerçekten çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Adaptasyon sürecini atlattığımı düşünebilirim. Ben burada devam etmeyi canı gönülden istediğimi söyleyebilirim. Burada kalmayı istiyorum."

Muhabir: AYTEKİN AKAY