Sosyal Medya Fenomeni Fahri Coşkun, Kalp Sağlığı İçin Hastanede Tedavi Görürken Duygusal Anlar Yaşadı Sosyal Medya Fenomeni Fahri Coşkun, Kalp Sağlığı İçin Hastanede Tedavi Görürken Duygusal Anlar Yaşadı

Genç  “Hangi pozisyonda hangi görevde olursam olayım bu sorunun çözümü için elimden geleni yapacağım” dedi. Hemşeri Dernekleri Platformu adına Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret eden Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi “Ahmet başkanımız sağ-olsun her zaman hemşeri derneklerine destek bizlerin yanında yer almıştır. Kısa zamanda geniş katılımlı bir toplantı daha yapacağız kendisi ile. Hemşeri dernekleri adına kendisine teşekkür ederim” dedi.

“ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR”

Trabzon Bayburt Yardımlaşma ve Kültür Derneği Sadettin Okay, Trabzon Gümüşhaneliler Derneği başkanı Mürteza Eroğlu,  Trabzon, Giresunlular Derneği Başkanı Cemil Alpaslan ve Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’nin bir araya gelerek oluşturdukları “Trabzon Hemşeri Dernekleri Platformu” Trabzon’da hasta yakınlarına yönelik Refakatçi konuk evi yapılması konusunda çalışmalar yapıyor. Dernek başkanları Trabzon’a sadece komşu illerden değil 12 ilden hasta akışı olduğunu belirterek “Şifa aramak için Trabzon’a gelen hastaların yakınları konaklama noktasında büyük mağduriyet yaşıyor ve perişan oluyor bu projenin hayata geçmesi demek Trabzon’da çok ama çok büyük bir insani görevdir” ifadelerine yer verdiler. 
TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Doğukan ÖZKURT