Küçük, kalabalık bir coşkuyla karşılandığı mitingde yaptığı konuşmada, Arsin'e hizmet etmek için AK Parti belediye başkan adayı olarak karşısında olduğunu belirtti. Başkanlık yapmak için değil, evlatlık kardeşlik abilik yapmak amacıyla bu göreve talip olduğunu vurguladı. Küçük, seçimi kazanmaları halinde Arsin'i birlikte yöneteceklerini dile getirdi ve vatandaşlardan destek istedi.

CHP çoğunluğu elde tutmakla birlikte her komisyona Ak Partilileri aldı CHP çoğunluğu elde tutmakla birlikte her komisyona Ak Partilileri aldı

Devasa kalabalığa seslenen Küçük, 36 mahallede girdikleri evleri, sıktıkları elleri ve dokundukları gönülleri anlattı. Arsin'in 20 yıldır AK Parti'nin yanında olduğunu belirten Küçük, bu süreçte hizmetlerin yine AK Parti belediyeciliği ile yapılacağına inandığını ifade etti. Ayrıca, 23 tane proje ile Arsin'e değer katacaklarını söyledi.

Küçük, projelerini açıklarken birilerinin fitne ürettiğini, hizmet dedikçe dedikodu üretildiğini ve algı operasyonları yapıldığını belirtti. Ancak bu tür taktiklere kulaklarını tıkayacaklarını ve yoluna devam edeceklerini ifade etti.

Aday, seçildikten sonra 36 mahalle ve 33.000 vatandaşın başkanı olacaklarını belirterek, herkesi eşit ve adaletli bir şekilde hizmet etmeye çağırdı. Projelerinin altyapısı ve hazırlığı olan, hayal ürünü olmayan çalışmalar olduğunu vurguladı.

Arsin'in geleceği için iktidarın gücünün önemli olduğunu dile getiren Küçük, ilçe belediyelerinin merkezi hükümetle uyum içinde çalışmasının önemine değindi. Büyük projelerin ancak bu şekilde hayata geçirilebileceğini söyledi.

Mitingin ardından Arsinlilere teşekkür eden Küçük, 1 Nisan'dan itibaren hep birlikte Arsin Belediyesi'ni yöneteceklerini ve ilçeyi gözde bir hale getireceklerini belirtti.

TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak