Tonya'da Bağımsız Adayın Seçimi Kaybetmesinin Ardındaki İlginç Detay: "Bizim Veysel" Lakaplı Kurt Neden Oy Kaybetti? Tonya'da Bağımsız Adayın Seçimi Kaybetmesinin Ardındaki İlginç Detay: "Bizim Veysel" Lakaplı Kurt Neden Oy Kaybetti?

Küçük, yapılacak olan mitingin Arsin'in geleceğini ve kaderini ilgilendiren çok önemli bir karar verme sürecinin bir parçası olduğunu belirtiyor. Hemşehrilerin, adayları eğitim, geçmiş tecrübeleri, aile yaşantısı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak karar vermeleri gerektiğini ifade ediyor.
Cumhur İttifakı olarak düzenlenecek mitinge tüm hemşehrileri davet eden Küçük, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldığını hatırlatıyor. Mübarek ramazan bayramının öncesinde bir bayram daha kutlamak istediklerini ve bu sevinci tüm hemşehrilerle paylaşmak istediklerini belirtiyor. Başkan adayı, mitingin 29 Mart Cuma günü saat 11:00'da AK Parti Arsin İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirileceğini ve tüm hemşehrilerin bu önemli buluşmaya davetli olduğunu dile getiriyor.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN