Adaylığımız açıklandığı ilk günden bu yana gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizleri bağrına basan hemşehrilerimiz, bugün de aynı sevgi seli ile mitingimize ilgi gösterdi. Bu ilgi ve alakaya layık işlere imza atacağız." şeklinde konuştu.

Aydın, devamında şunları ekledi: "Ortahisar’ımız için 14 İlkede 61 Proje ile yola çıktık ve açıkladığımız projelere hemşehrilerimiz büyük teveccüh gösterdi. Bu projelerimizi ortak akılla hayata geçireceğimizi belirtip; çocuklar, yaşlılar, özel bireyler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumumuzun bütün kesimlerine yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerimizi genişleteceğimizin garantisini veriyorum. AK Parti belediyeciliğinin geçmişte yapmış olduğu başarılı işlerin geleceğin de teminatı olacağını dile getiriyor, tekrar; mitingimize gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum."

CHP’li Ahmet Kaya’dan AK Parti’li Ahmet Metin Genç’e Tebrik Ziyareti CHP’li Ahmet Kaya’dan AK Parti’li Ahmet Metin Genç’e Tebrik Ziyareti

Bu açıklamalarla, Ergin Aydın, Ortahisar halkına duyduğu minnet ve projelerine olan desteklerinden dolayı memnuniyetini dile getirmiş oldu.

Editör: Birol Sancak