Süleyman Soylu Yerel seçim sürecinde İstanbul’da inanılmaz bir tempo ile seçim çalışmalarına devam ediyor Süleyman Soylu Yerel seçim sürecinde İstanbul’da inanılmaz bir tempo ile seçim çalışmalarına devam ediyor

Ortahisar Belediyesi'nin fen işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevini üstlendiği günden itibaren sokaklarda halkın içinde olan Çebi, vatandaş odaklı bir yaklaşım benimsemeye özen gösteriyor.

Hane ziyaretleri, cenazeler, hastalık gibi durumlarda vatandaşları yalnız bırakmayan Selahaddin Çebi, halkın acısını paylaşarak, onların sırtından bir nebze de olsa yük almayı amaçlıyor. Çebi, "İnsanların birbirine en çok ihtiyaç duyduğu an, kederli olduğu andır. Bu anlarda hemşehrilerimizin yanında olmaya özen gösteriyoruz" dedi.

Çebi'nin vatandaşlara duyarlılığı ve yardımseverliği, Ortahisar ilçesinde takdirle karşılanıyor ve insanlar arasındaki dayanışmayı güçlendiriyor. Selahaddin Çebi'nin halka olan bu yaklaşımı, siyasetin sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman vatandaşların yanında olmayı gerektirdiğini vurguluyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA 

Editör: Ayşe Sancak