Sektörel Oryantasyon ve Kariyer Günleri Sona Erdi: Teknolojide İnsan Kontrolü Devam Edecek Sektörel Oryantasyon ve Kariyer Günleri Sona Erdi: Teknolojide İnsan Kontrolü Devam Edecek

Ayrıca gittiği her yerde vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirip dua ve destek isteyen Sezgin Mumcu, "Belediye başkan adaylarımızla birlikte koşturmaya devam ediyoruz. İlimizin farklı köşelerinde sürekli olarak çalışan adaylarımızla birlikte hemşerilerimizle buluşuyoruz. Vatandaşlarımızla Türkiye Yüzyılı'nı konuşuyoruz. Onların dualarıyla varız, onların gayretleriyle birlikte güçlüyüz. 

Bizler bu şehre sevdalıyız. Bu millete hizmet etmek isteyenin sevdası da aşkı da bitmez. İşte biz de bu hizmet aşkı ile 31 Mart seçimlerinde Trabzon’umuza hizmetlerin artarak devam etmesi için milletimizin huzurundayız. Tek bir hedefe odaklanarak Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Cumhur İttifakı olarak Trabzon’da rekor bir oyla tüm belediyelere talibiz. Bunu da başaracak güce sahibiz” ifadelerini kullandı.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Doğukan ÖZKURT