2024 yerel seçimlerinin Türkiye Yüzyılı hedefleri açısından büyük önem taşıdığını ifade eden AK Parti Arsin Belediye Başkan Aday Adayı Tolga Şengül “Genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde üç dönemdir ilçemizde çok sayıda başarıya imza atarak her seçim dönemi rekor oylarla partimizi hep ileriye taşımak için gece gündüz demeden çalıştık. İnşallah hedefimiz bu seçimlerde de partimizi en yüksek oyla seçimlerin galibi yapacağız.”dedi. 

Saadet Partisi Başkan Adayları, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Adaylar Tanıtıldı Saadet Partisi Başkan Adayları, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Adaylar Tanıtıldı

Arsin’in ortak akılla birlikte çok daha iyi noktalara gelebileceğinin altını çizen Arsin Belediye Başkan Aday Adayı Tolga Şengül  ‘ilçemizin ihtiyacı olan; ortak akıl, planlı ve disiplinli çalışma ve daha fazla gönüllere dokunan bir belediyecilik anlayışı. Çünkü AK Parti gönüllerin partisidir. Arsinli hemşehrilerimiz de her zaman daha iyisini, daha güzelini ve daha fazlasını hak etmektedir. İlçenin düğünü bu gününü bilen yıllardır sorunlarını yakından takip eden ve Ankara ile güçlü temasları olan bir aday olarak belediye başkanlığına talibim. Bu hedeflerle ilçemize hizmet etmek isteyen tüm aday adaylarına başarılar diler, her zaman kazananın partimiz ve davamız olmasını temenni ederim.“ ifadelerini kullandı.
TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Doğukan ÖZKURT