Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda düzenlenen toplantıda, Ali Koç ile Aziz Yıldırım ikinci kez karşı karşıya geldi.

Kongre üyeleri, oy kullanma işleminin saat 17.00'de sona ermesinin ardından heyecanla sonuçları bekledi. Divan Başkanı Vefa Küçük, saat 17.27 itibarıyla sandıkların açılacağını duyurdu.

Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım, Fenerium Tribünü'nde yer alan localarda sonuçları beklerken, taraftarlar da adayları desteklemek için tezahüratlar yaptı. Sonuçlar açıklandığında, Ali Koç'un galibiyeti resmen ilan edildi ve böylece Fenerbahçe'de üçüncü Ali Koç dönemi başlamış oldu.

Kongre sonrasında Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye çıkarak genel kurul üyelerini selamladılar. Aziz Yıldırım, yaptığı açıklamada, kulübe yakışır bir kongre gerçekleştirdiklerini ve Ali Koç'un yeni döneminde Fenerbahçe'yi şampiyon yapacağına inandıklarını dile getirdi.

Ali Koç'un yeni yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor: [Liste]

Seçim sonuçlarına göre, Ali Koç 3326 oy alırken, Aziz Yıldırım 2416 oyda kaldı. Sandık bazında da Ali Koç'un üstünlüğü net bir şekilde görüldü. Özellikle 14 numaralı sandıkta Ali Koç'un 380 oy alması dikkat çekti.

Trabzonspor'un Yıldız Transferi O Tarihte Geliyor; Orta Sahaya Bomba Düşecek! Trabzonspor'un Yıldız Transferi O Tarihte Geliyor; Orta Sahaya Bomba Düşecek!

Ali Koç'un yeniden başkan seçilmesiyle birlikte Fenerbahçe camiası yeni döneme umutla bakıyor ve başarılar diliyor.

Kaynak: ENSONHABER