Sörloth, öyle  bir mesaj paylaştı ki herkesi hayran bıraktı! Sörloth, öyle  bir mesaj paylaştı ki herkesi hayran bıraktı!

Çaykur Rizespor'un transfer ettiği ve sezon başından bu yana gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Kosovalı sol kanat oyuncusu Altın Zeqiri, takımının Avrupa hedefine katkı sağlamak için mücadele ediyor. Son 4 maçta 2 gol atıp 3 asist yaparak önemli bir performans sergileyen Zeqiri, takımının Kayserispor'u 3-0, Gaziantep FK'yı 3-1 ve İstanbulspor'u 4-0 gibi önemli maçlarda galip gelmesine yardımcı oldu.

Zeqiri, takım olarak Avrupa hedefine odaklandıklarını ve sezonu en iyi şekilde bitirip emeklerinin karşılığını almak istediklerini belirtti. Kendi performansından ziyade takımın başarısı için çalıştığını vurgulayan genç oyuncu, "Tüm takım olarak buna odaklandık. Sezonu en iyi şekilde bitirip harcadığımız emeklerin karşılığını almak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Çaykur Rizespor'un genç yeteneği Altın Zeqiri'nin bu sözleri, takımın hedeflerine olan inancını ve mücadele azmini yansıtıyor. Takımın Avrupa hedefine ulaşmak için birlikte mücadele ettiğini gösteren Zeqiri'nin performansı, takımın geleceği adına umut verici bir tablo çiziyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN