Trabzonspor'un Nijeryalı yıldızı Anthony Nwakaeme, Macaristan kampında takıma yeniden dahil oldu ve eksiklerini kapatmak için yoğun bir çalışma sürecine girdi. Fiziksel olarak hazır olma hedefiyle antrenmanlara katılan Nwakaeme, teknik ekibin özel çalışma programlarıyla form tutmaya çalışıyor. Takımın Macaristan'daki kampında yapılan antrenmanlar genellikle taktik ağırlıklı geçerken, futbolcular ekstra gayret gösterdi.

Giresunspor Teknik Direktörü Aydın taraftara umutlu mesajlar verdi Giresunspor Teknik Direktörü Aydın taraftara umutlu mesajlar verdi

Bordo-mavililer, antrenmanların taktiksel detaylardan sonra şut ve orta çalışmalarıyla da saha içi performanslarını iyileştirmeye odaklandı. Nwakaeme'nin yeniden takıma katılmasıyla birlikte teknik heyetin hücum hattında daha fazla seçenek ve dinamizm arayışında olduğu belirtiliyor. Nwakaeme, geçtiğimiz sezonlarda Trabzonspor formasıyla önemli katkılar yapmış bir isim olarak, formunu yeniden yakalayarak takıma olumlu yönde etki etmeyi hedefliyor.

Trabzonspor'un Macaristan kampı, yeni sezon öncesinde uyum ve performans artışını sağlamak adına kritik bir süreç olarak değerlendirilirken, Nwakaeme gibi tecrübeli isimlerin form tutması takımın genel performansı açısından önem taşıyor. Teknik direktör ve oyuncuların birlikte çalışarak hedeflenen oyun kimliğini sahaya yansıtmak için yoğun bir tempoda ilerledikleri gözlemleniyor.

Muhabir: Ayşe Sancak