AK Parti'nin belediyecilik anlayışını temsil eden Küçük'ün vizyonu ve hedefleri, Arsin'de büyük bir heyecan yarattı.

I M G 20240308 W A0132

Küçük, projelerin ilçede olumlu bir karşılık bulduğunu belirterek, "Hazırladığımız projeler ilçemizde heyecan yarattı. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler bir hayli olumlu. AK Belediyecilik anlayışıyla hazırladığımız projelerimizin beğenilmesi ve vatandaşlarımız tarafından benimsenmesi bizleri de fazlasıyla mutlu etti. Projelerimize olan inancımızı ve AK Parti anlayışıyla yönetilen belediyelerin Türkiye Yüzyılı vizyonuna ne derece olumlu etki ettiğini gösterdi" ifadelerini kullandı.

Küçük, projelerini tanıttığı sırada salonda adım atacak yer kalmadığını belirterek, "Vatandaşımızın ilgisi ve muhabbeti, AK Belediyeciliğe olan güvenin bir temsili konumuna geldi. Bizleri yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımıza, Arsinli hemşerilerimize teşekkürü borç bilirim. Her daim Arsin için çalışmaya ve gayret göstermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Sürmene Belediye başkanlığına rekor oyla seçilen Azizoğlu’na ziyaretçi akını Sürmene Belediye başkanlığına rekor oyla seçilen Azizoğlu’na ziyaretçi akını

İbrahim Küçük'ün Arsin'deki vizyonu ve hedefleri, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için önemli bir adım olarak görülüyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK