Artvin Belediye Başkanı Bilgehan Erdem, İstanbul'da Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Esen Yağcı ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette İstanbul’da yaşayan hemşehrileriyle sohbet eden Başkan Erdem, vakıf başkanı Esen Yağcı aracılığıyla İstanbul’da yaşayan tüm hemşerilerini, 200 yıllık geleneğimiz olan boğa güreşlerinin yer aldığı, bu yıl 3-4-5-6-7 Temmuz tarihlerinde Kafkasör Yaylası'nda 43’üncüsü düzenlenecek olan Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali'ne davet etti.

TBMM Eski Başkanı İsmail Kahraman'dan İkizdere Kaymakamlığı'na Ziyaret TBMM Eski Başkanı İsmail Kahraman'dan İkizdere Kaymakamlığı'na Ziyaret

Başkan Erdem, "Kafkasör Festivali, Artvin’in tarihi ve kültürel zenginliklerini yaşatmak ve tanıtmak için yapılmakta. Artvin şenlenecek, Türkiye’nin her yerinden vatandaşlarımızı Kafkasör'e davet ediyorum" dedi. Festivalin, Artvin'in geleneklerini yaşatmak ve bu zenginlikleri daha geniş kitlelere tanıtmak için önemli bir fırsat olduğunu vurgulayan Erdem, tüm vatandaşları bu coşkulu etkinliğe katılmaya çağırdı.

Muhabir: BİROL SANCAK