Ünsal, Kemalpaşa İlçesi'nde gerçekleştirdiği program kapsamında; yapımına devam edilen ve kaba inşaatı tamamlanan Kemalpaşa Sağlık Kompleksi'nde inceleme ve denetlemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Trabzon'da Gençlerin İçinde Bulunduğu Araç, Park Halindeki Araca Çarptı: ‘4 Yaralı Var’ Trabzon'da Gençlerin İçinde Bulunduğu Araç, Park Halindeki Araca Çarptı: ‘4 Yaralı Var’

1082019F 8626 465E 9A6B 5E9F2D495D0D

Kemalpaşa Sağlık Kompleksi'nin inşaat çalışmalarının büyük bir titizlikle, hız kesmeden devam ettiğini ve sağlık kompleksinin önümüzdeki aylarda faaliyete geçmesinin planlandığını belirten Vali Ünsal, "Bu modern Sağlık Kompleksimizin hizmete başlamasıyla birlikte, Kemalpaşa ilçemizin sağlık hizmetleri noktasındaki önemli bir ihtiyacı karşılanmış olacaktır. Böylece Kemalpaşa’lı hemşerilerimiz; daha kaliteli, daha rahat ve ulaşılabilir bir sağlık hizmetine kavuşmuş olacaklardır. Bu Kompleksin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu Yeni Sağlık Kompleksimiz, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun." dedi.
TAKA/AYŞE SANCAK

Editör: Ayşe Sancak