14 Mayıs'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? 14 Mayıs'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor?

KOÇ: Bugün, olumlu iş birliklerine ve tekliflere hazırsınız. Size farklı bir biçimle, yeni bir iş sunacaklar ve desteğinizi isteyeceklerdir. Çevrenizce seviliyorsunuz. Sadece beklentilerinizdeki mantığı bir türlü yakalayamıyorsunuz.

BOĞA: Siz kendi doğrularınıza inan bir kişi olduğunuz için, çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapacak.

İKİZLER: Bugünlerde ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki!.. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız. Sizinle ilgili hassas bir gün.

YENGEÇ: Bugün, duygularınızda yaşadığınız değişimler size daha olumlu bir performans sağlayacak. Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini pratik bir şekilde algılayabiliyorsunuz. Araştırmacı yapınızla, yaşamı sorgulayabiliyorsunuz.

ASLAN: Algılama gücünüzün en yüksek olduğu bir gün. Çevrenizde olup biten olaylara isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Bazı yolculuklar ve yüksek idealler gündeme gelecektir. Yaşam kalitenizi, yavaş yavaş artırıyorsunuz.

BAŞAK: Başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu bir paslaşmaya geçerek, sonuçlara güvenle ilerliyorsunuz. Sade ve öz işlerden hoşlanıyor, işinizi mantık çerçevesi içinde yorumluyorsunuz. Daha seçici davranacaksınız.

TERAZİ: Aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duygularınız da önemli sizin için. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili planları var. Hemen kabul etmeyebilirsiniz. İsterseniz biraz düşünün. Karşınızdaki kişiye de şans vermelisiniz.

AKREP: Planladığınız çalışmalar için gerekli desteği alacak ve enerjinizi, sizinle aynı paralellikte düşünen kişilerle paylaşacaksınız. İsteklerinizde artış gözlenirken, sezgisel yeteneklerinizi özgüveninizle birleştirebiliyorsunuz.

YAY: Çevrenizden destek beklemeniz sizin yanlış yönlenmenize neden olabilir. Çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız, çoğu kez başınızı ağrıtıyor. Bugün, iş ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız.

OĞLAK: Ailenizle yapacağınız ortak çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Bugünlerde çalışmalarınıza hız vermeyi amaçlıyor ve ele aldığınız tüm konuları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Başarı sizi bekliyor.

KOVA: Baskıcı düşüncelerden nefret etmenize rağmen, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilere, sizde aynı tavrı gösteriyorsunuz. Görüştüğünüz insanların size sağlayacağı avantajları önemsemelisiniz. Bugün, işinizde hızlanmalısınız.

BALIK: Yaşadığınız her şeyin tadına varmak istiyor, yaratıcı çalışmalarla göz doldurmayı amaçlıyorsunuz. Yaşamınızda güven duygusunun önemli olması, maddesel bağlarınızla ilintili olarak ilerliyor ve satın alma duygunuz artıyor.

Editör: Birol Sancak