Ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için TOKİ'den büyük fırsat. Aylık 9 bin lira taksitle satılacak dairelerin peşinatı 397 bin lira olarak belirlendi. 120 ay vadeyle ödeme imkanı sunulan projede, dairelerin satış fiyatı 1 milyon 592 bin liradan başlıyor. Başvurular 3-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak ve hak sahipleri kura ile belirlenecek. Ankara’nın Beypazarı ilçesinde satışa sunulan 113 daireye yoğun ilgi bekleniyor.

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca vatandaşa müjdeli haber verildi. TOKİ aylık 9 bin lira taksitle daire satışı yapacak. İşte detaylar...

TOKİ 9 bin lira taksitle ev satacak. Kampanya kapsamında başvurular için son 3 gün. TOKİ kira öder gibi daire sahibi olma imkanı sunuyor. Konya, Ankara, İstanbul ve Eskişehir gibi şehirlerde kira fiyatları 15-20 bin liradan başlıyor.

TOKİ projelerinde ise 9 bin lira taksitle ev sahibi olmak mümkün. Satış fiyatının 1 milyon 592 bin liradan başladığı projede aylık taksitler ise sadece 9 bin 945 lira. 120 ay vadeyle satışa sunulan dairelerin peşinatı ise 397 bin lira olarak belirlendi.

Toplu konut idaresi başkanlığı tarafından Ankara’nın Beypazarı ilçesinde satışa sunulan 113 adet daireye yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor. Hak sahipleri kura ile belirlenecek.

BİM'den her erkeğin hayal ettiği ürünü getirdi ama 50 bin lira BİM'den her erkeğin hayal ettiği ürünü getirdi ama 50 bin lira

Başvurular 3-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Detaylı bilgiye www.toki.gov.tr internet sitesindeki satış duyuruları bölümünden ulaşmak mümkün.

Kaynak: HABER MERKEZİ