Oyuncu, spiritüalist ve yazar AyşeTolga, Trabzon ve Rize’deki D&R mağazalarında gerçekleştirilecek söyleşi ve imza günlerinde Karadenizli okurlarıyla bir araya gelecek. Tolga, 24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 16.00’da D&R Rize Şimal AVM’de; 25 Şubat 2024 Pazar günü saat 14.30’da D&R Forum Trabzon AVM’de olacak. Ayşe Tolga ayrıca spiritüalizmle ilgilenenler için “Kuantum Tezahür Ustalığı” başlıklı bir de söyleşi gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında

Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra 2004’den beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üzerine eğitimlerle başladığı wellness konusundaki uzmanlaşma sürecinde,SPA kurulumu ve yöneticiliği, klinik aromaterapi ve parfümcülük eğitimleriyle ilgi alanlarını zenginleştirmiştir. Cilt ve vücut bakımı konusunda da eğitim alarak uzman estetisyen olan Ayşe, 2007’deTürkiye'nin ilk aromaterapi markası Aisha’yı kurmuş ve yine aynı sene Londra’da bulundan İTHMA’dan mezun olarak Klinik Aromaterapist olmuştur. Sağlıklı yaşam, şifa metodları, güzellik ve estetikle ilgili konuşmalaryapmakta ve kitaplar yazmaktadır. 

Oella Sanat Evi ve Kafe Kaşüstü’nde Sanatseverleri Ağırlıyor! Oella Sanat Evi ve Kafe Kaşüstü’nde Sanatseverleri Ağırlıyor!

Kitapları

Ayşe Tolga’nın İyilik Sende, Bereket Sende, Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin,Neysen Onu Çekersin ve Manifest Günlüğü olmak üzere beş eseri bulunmaktadır. 

Editör: Birol Sancak