"Sonuna kadar AK Parti'de Recep Tayyip Erdoğan ile birlikteyiz. Hizmet bizim işimiz, eser bizim işimiz, gerçek belediyecilik bizim işimiz." Programa AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, eski Çevre Bakanı İmdat Sütlüoğlu, ve diğer ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı.

Ortahisar Belediyesi 2023 Faaliyet Raporu Tartışıldı: Başkan Ahmet Kaya Borç Yükünü Açıkladı Ortahisar Belediyesi 2023 Faaliyet Raporu Tartışıldı: Başkan Ahmet Kaya Borç Yükünü Açıkladı

Bakan Bak, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in Pazar'da miting düzenlediğini hatırlatarak, "Onlara gerek yok, biz buradayız. AK Parti var, Recep Tayyip Erdoğan var, millet var. Kim ne derse desin, video çekenler önce İstanbul'a baksın. İstanbul'da ne yaptın sen buralara söz söylüyorsun. İstanbul'a ne eserler kazandırdın? Türkiye'nin dört bir yanında eserleri olan AK Parti var. Bize çalışan adam lazım, tatildeki adam lazım değil. İstanbul'da Murat Kurum diyoruz, Pazar'da Ekrem reis diyoruz, Rize'de Rahmi Metin diyoruz." şeklinde konuştu. Bak, Türkiye'nin her bölgesinde kentsel dönüşüm projeleri olduğunu vurgulayarak, "Çalışmaları Pazar'da da başlattık. TOKİ ile projelerini hazırladık ve inşallah yolumuza devam edeceğiz. Yine önemli projeleri destekleyerek hayata geçireceğiz. Sonuna kadar AK Parti'de Recep Tayyip Erdoğan ile birlikteyiz. Hizmet bizim işimiz, eser bizim işimiz, gerçek belediyecilik bizim işimiz." şeklinde ifade etti.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU