Uzunköprü’nün Ekibi Belli Oldu

Cevdet Uzunköprü’nün yardımcılıklarını Bülent Ayan ve Serdal Peker yapacak. Kaleci antrenörlüğü görevini ise Sebahattin Coşan üstlenecek. Tecrübeli teknik direktör, yeni sezon için hedeflerinin ligi en iyi şekilde bitirmek olduğunu ifade etti.

Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor

Bayburt Özel İdarespor, birinci etap kampına 15 Temmuz'da tesislerde başlayacak. Yeni sezon öncesinde transfer görüşmelerinin sürdüğü ve kadronun güçlendirilmesi için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Teknik Direktör Uzunköprü’nün Açıklamaları

Cevdet Uzunköprü, yeni sezon için yaptığı açıklamada, “Geçen sezon takımımızı zor bir durumdan kurtardık. Bu sezon hedefimiz ligi en iyi şekilde tamamlamak. Yardımcılarım Bülent Ayan ve Serdal Peker, kaleci antrenörümüz Sebahattin Coşan ile birlikte büyük bir uyum içinde çalışacağız. Taraftarlarımızın desteğiyle başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Bayburt Özel İdarespor’un Hedefleri

Bayburt Özel İdarespor, yeni sezonda daha üst sıralara tırmanmayı hedefliyor. Teknik direktör Cevdet Uzunköprü ve ekibi, takımı en iyi şekilde hazırlayarak sezon sonunda başarıya ulaşmayı planlıyor. Takım, yeni transferlerle güçlenerek ligde iddialı bir konuma gelmeyi amaçlıyor.

MHK'de Gündoğdu Dönemi; Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Getirildi MHK'de Gündoğdu Dönemi; Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Getirildi

Taraftarların Beklentisi

Bayburt Özel İdarespor taraftarları, Cevdet Uzunköprü ile yola devam edilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiriyor. Takımın yeni sezon hazırlıklarını yakından takip eden taraftarlar, Bayburtspor’un başarılı bir performans sergilemesi için büyük bir heyecanla bekliyor.

Bayburt Özel İdarespor, teknik direktör Cevdet Uzunköprü yönetiminde yeni sezona hazırlanıyor. Takımın hedefleri doğrultusunda yapılan transfer çalışmaları ve antrenmanlar, Sarı-Siyahlı ekibin ligi en iyi şekilde tamamlaması için büyük önem taşıyor. Taraftarlar, Bayburtspor’un yeni sezonda başarılı olacağına inanıyor.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU