AÇILIŞ KONUŞMASI VE TEŞEKKÜR

Bayburt'ta Sağanak Yağış! Sokaklar Göle Döndü Bayburt'ta Sağanak Yağış! Sokaklar Göle Döndü

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, yıl boyunca özverili çalışmalarda bulunan eğitim camiasına teşekkür ederek, genel değerlendirmelerde bulundu. Güney, eğitimde elde edilen başarılar ve karşılaşılan zorluklar üzerine düşüncelerini paylaştı.

YENİ DÖNEM PLANLAMALARI

Toplantıda, yeni eğitim yılına dair planlamalar yapıldı. Eğitim-öğretime dair idari ve teknik pek çok konu ele alındı. Okulların ihtiyaçları, eğitim materyalleri, öğrenci ve öğretmen motivasyonu gibi önemli başlıklar üzerinde duruldu.

GÜNDEM MADDELERİ VE KARARLAR

Diğer gündem maddelerinin de görüşüldüğü toplantıda, Rahmi Güney, toplantıya katılan müdürlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarından ötürü şükranlarını sundu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantı, okul müdürlerinin sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi.

Toplantının sonunda, yeni eğitim-öğretim yılının daha verimli ve başarılı geçmesi için alınan kararlar ve yapılan planlamaların önemine vurgu yapıldı. Eğitim camiasının birlik ve beraberlik içinde, geleceğin teminatı olan öğrencilere en iyi eğitimi sunmak için çalışmalara devam edeceği belirtildi.

Kaynak: İHA