Olay, Beşikdüzü ilçesine bağlı Bayırköy Ağaçlı Mahallesi'nde meydana geldi. Yamaçtan koparak gelen büyük kaya kütlesi, grup yoluna düşerek yolun ulaşıma kapanmasına neden oldu. Kaya kaymasını gören vatandaşlar, durumu hemen Beşikdüzü Belediyesi'ne bildirdi.

Trabzon'un Araklı ilçesi sınırlarında bulunan ve kazalarıyla ünlü olan Karadere yolunda bir kaza meydana geldi Trabzon'un Araklı ilçesi sınırlarında bulunan ve kazalarıyla ünlü olan Karadere yolunda bir kaza meydana geldi

Beşikdüzü Belediyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon İl AFAD Müdürlüğü'nden gelen ekipler, olay yerine giderek inceleme başlattı. Yapılan incelemeler sonucunda, kaya kütlesinin kaldırılarak yolun yeniden ulaşıma açılacağı belirtildi.

Neyse ki olay sırasında herhangi bir can kaybı veya mal kaybı yaşanmazken, ekiplerin hızlı müdahalesiyle yolun tekrar kullanılabilir hale getirilmesi planlanıyor. Olayın neden kaynaklandığı ve yolun ne zaman tam olarak açılacağına dair detaylı bilgilendirme ise yetkililer tarafından yapılacak.
TAKA/NEZİHA ÇAKIROĞLU

Editör: Doğukan ÖZKURT