Yeni yönetimin göreve gelmesiyle eski günlerine dönüş sinyalleri veren Beşikdüzüspor, gurbetteki hemşehrileriyle Beylerbeyi Trabzon Kültür Derneği'nde bir araya gelerek gelecek sezonun hazırlıklarına başladı.

Beşikdüzüspor yönetim kurulu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Cahit Erdem, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sabri Terzi ve İstanbul'daki Beşikdüzülüler derneklerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, yöresel lezzetlerin yer aldığı bir menü sunuldu. Ardından sahnelenen bıçak horonu gösterisi izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Beşikdüzüspor'a katkı sağlamak amacıyla açık artırmaya çıkarılan ürünlere gurbetteki Beşikdüzülüler yoğun ilgi göstererek ciddi bir katkı sağladılar. Etkinlikte temsili olarak kupa töreni düzenlenerek birlik ve beraberlik mesajları verildi. Bu buluşma, Beşikdüzüspor'un gurbetteki taraftarlarının takımlarına olan desteğini gösterirken, gelecek sezon için umut verici bir başlangıç niteliği taşıdı.

Transferde Büyük Bomba! Trabzonspor, Muhammed Cham Transferinde Sona Yaklaşıyor! Transferde Büyük Bomba! Trabzonspor, Muhammed Cham Transferinde Sona Yaklaşıyor!

Muhabir: AYTEKİN AKAY