Yapılan anketler ve kamuoyu yoklamalarında öne çıkan Tuncay Tolga Özcakmak, Beykoz CHP Belediye Başkan adaylığı için en yakın isim olarak dikkat çekiyor. Kendisi, hafta başında açıklanması beklenen Beykoz Belediye Başkan adaylığı için oldukça hazır olduğunu ve somut projelerinin kendisinde olduğunu belirtiyor. Özcakmak, "Beykoz Belediyesi 1 Nisan tarihinde emin ellerde olacak, çok çalışacak ve mücadele edeceğiz. Beykoz artık adaletle, üretim politikalarıyla, doğaya ve can dostlarına uyumlu düzenli ve sağlıklı bir anlayışla yönetilecek." dedi.

Ca11Cf0B Bbfc 4D95 9E65 3C59Ebe75242

Demokrat Parti’nin Yomra Adayı İbrahim Sağıroğlu, İlçeyi Adım Adım Dolaşıyor Demokrat Parti’nin Yomra Adayı İbrahim Sağıroğlu, İlçeyi Adım Adım Dolaşıyor

Aylar öncesinden sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren CHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı Tuncay Tolga Özcakmak, Beykoz halkının kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür ederek, siyasete yeni bir soluk, heyecan ve güven katmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadığını ifade etti. Aday olması halinde Beykoz Belediyesini kazanacaklarına inandığını vurgulayan Özcakmak, güvenleri mahcup etmeyeceklerini söyledi.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Ayşe Sancak