A Milli Futbol Takımı'nın genç forvet oyuncusu Kenan Yıldız, Juventus'tan ayrılma kararı aldı. A Milli Futbol Takımı'nın genç forvet oyuncusu Kenan Yıldız, Juventus'tan ayrılma kararı aldı.

18 Nisan 2023 tarihinde Trabzonspor’un başında geçen Hırvat teknik adam sadece 16 maç görev yapabildi. Yönetim, Hırvat teknik adam ile ayrılık adına anlaşma zemini ararken, Nenad Bjelica ile yolların ayrılmasının ardından ise teknik direktör Abdullah Avcı’nın açıklanması bekleniyor. Öte yandan Hırvat teknik adam kendi kariyerinin de en kötü dönemini yaşıyor. 


Kariyeri boyunca, FC Kärnten, FC Lustenau, WAC - St. Andrä, Austria Wien, Spezia Calcio, Lech Poznan, Dinamo Zagreb ve NK Osijek takımlarını çalıştıran Bjelica, bu takımlar arasında en az maça 16 karşılaşma ile ilk görev yeri FC Kärnten’de çıkmıştı. Hırvat teknik adam, 14 yıl sonra aynı istatistiği Trabzonspor’un başında da tutturarak kötü bir istatistiği daha hanesine yazmış oldu. Bjelica, aynı zamanda kariyerinin en kısa dönemini Trabzonspor’un başında geçirdi (175 gün). Hırvat teknik adam, 16 maçta 8 galibiyet 8 mağlubiyet elde ederek 1.50 maç başı puan ortalaması tutturdu.