Kovulduktan Sonra İşyerini Satın Aldı Kovulmasının ardından azimle çalışarak para biriktiren Melisa Öztürk, babası Bahattin Öztürk'ün de desteğiyle, kovulduğu işyerini satın almayı başardı. Öztürk, hırsı sayesinde bu başarıya ulaştığını belirterek, dükkanında kazandığı ilk parayı duvara astı. Restoranda yöresel lezzetler sunan Öztürk, bir yıl içinde Bolu'nun en çok sevilen lezzetleri arasına girmeyi başardı.

Başkan Ahmet Metin Genç’ten 15 Temmuz Vurgusu: Türk Tarihinde Nadir Görülen Büyük Bir İhanet Başkan Ahmet Metin Genç’ten 15 Temmuz Vurgusu: Türk Tarihinde Nadir Görülen Büyük Bir İhanet

"Burada Çalışırken Kovuldum" Hırslı bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Melisa Öztürk, “2022 yılının başlarında buraya işe başlamıştım. Çok uzun dönem burada çalıştım. Komilik, garsonluk yaptım. Burada çalışırken Kadir Bey müdürümdü. Burada çalışırken kovuldum. Kadir Bey ile kavga etmiştik. Beni kovdu. Kovulduğum yeri satın almak güzel bir duygu. Aslında burayı satın almamda Kadir'in biraz tuzu biberi oldu. Hayatta zaten hırslı birisiyim. 2023 yılının Temmuz ayında da burayı devraldık,” şeklinde konuştu.

"Kızımı Bu Konuda Tebrik Ediyorum" Kızının başarısından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Bahattin Öztürk, “Kızım bana bu süreçten bahsetmişti. Kadir Bey ile tartışmıştı. Sonradan da işten ayrıldığını söyledi. Ondan sonra azmetti, çalıştı. Burayı devraldık. Kızımı bu konuda tebrik ediyorum,” dedi.

"Benim Ayağım Kaymasın Diye Sektörde Kendini Egale Ettim" Melisa Öztürk'ü işten çıkaran müdür Kadir Kılıç, “Ona kovmak demeyelim de ben geleceğini gördüm. Burayı satın alacağının farkındaydım o zamanlar. Sadece işten çıkarttık, önünü açtık. Hırslı bir çalışandı. Benim ayağım kaymasın diye sektörde kendisini egale ettim. Aramızda herhangi bir kırgınlık yok,” diyerek esprili bir dille duygularını ifade etti.

Kaynak: İHA