Trabzon Ekibinin İngiltere'yi Devirmesi Büyük Bir Yankı Uyandırdı: Yavuz Selim Şampiyonluğa Yürüyor! Trabzon Ekibinin İngiltere'yi Devirmesi Büyük Bir Yankı Uyandırdı: Yavuz Selim Şampiyonluğa Yürüyor!

Yomra Belediye binasında gerçekleşen ziyarette Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Başkanı Selahattin Baba’nın yanı sıra Kulüp Başkan Yardımcılarından Fuat Kadıoğlu, Kenan Özcan, Hakan Bayrak ve Ali Kılıç da yer aldı.

BU özel buluşmada açıklamalarda bulunan Başkan Baba, “Kulübümüze maddi manevi büyük destekleri olan belediye başkanımız sayın Mustafa Bıyık’a teşekkür ediyoruz. Yomra’mıza yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı da tebrik eder ve başarılar dileriz” dedi. Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ise, “Ziyaretten büyük mutluluk duydum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklerimiz devam edecektir” diye konuştu.

KARŞILIKLI fikir alışverişlerin ardından Kulüp Başkanı Baba, Mustafa Bıyık’a özel yapım kılıç ve adının yazıldığı forma hediye etti. Kulüpten ziyaretle ilgili yapılan paylaşımda, “Kulüp Başkanımız Selahattin Baba ve Başkan Yardımcılarımız Fuat Kadıoğlu, Kenan Özcan, Hakan Bayrak ve Ali Kılıç, Yomra Belediye Başkanımız sayın Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik misafirperverliği için belediye başkanımıza teşekkür ederiz” denildi.

TAKA/AYTEKİN AKAY

Editör: Birol Sancak