Çinliler bu aracı Türkiye'ye getirdi: 400 bin liraya satılacak Çinliler bu aracı Türkiye'ye getirdi: 400 bin liraya satılacak

Ziraat Bankası, Haziran ayına özel düzenlediği kampanya ile müşterilerine büyük ödüller dağıtıyor. Touristica'dan yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanyada, Ziraat Bankası bankkart kredi kartı veya banka kartı kullanan müşteriler, harcamalarına göre 2.500 ile 8.500 Bankkart Lira arasında ödül kazanma şansına sahip olacaklar. 30 Haziran'a kadar devam edecek kampanyada kazanılan ödüller, 8 Temmuz'da kartlara tanımlanacak ve 12 Ağustos'a kadar harcanabilecek. Kampanya koşulları ve detayları hakkında bilgi almak isteyenler, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bu kampanya kapsamında, Ziraat Bankası bankkart kredi kartı veya banka kartı kullanarak Touristica'dan yapılacak alışverişlerde büyük ödüller kazanma şansı sunuluyor. İşte detaylar...

Kampanya Detayları ve Ödül Miktarları

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası, müşterilerine belirli tutarlarda alışveriş yapanlara Bankkart Lira olarak geri dönüyor. Kampanya şartlarına göre kazanılabilecek ödül miktarları şu şekilde belirlendi:

  • 25.000 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerde: 2.500 Bankkart Lira
  • 50.000 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerde: 5.500 Bankkart Lira
  • 100.000 TL ve üzeri alışverişlerde: 8.500 Bankkart Lira

Ayrıca, bu alışverişlerde müşterilere peşin fiyatına 9 taksit imkanı da sağlanıyor.

Kampanya Süresi ve Katılım Koşulları

Ziraat Bankası'nın Haziran ayı kampanyası, 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Kazanılan Bankkart Liraları 8 Temmuz'da kartlara tanımlanacak ve müşteriler 12 Ağustos'a kadar bu tutarları kullanabilecekler. Kullanılmayan Bankkart Liraları ise 13 Ağustos'ta iade edilecek. Her müşteri kampanya süresince en fazla 8.500 Bankkart Lira kazanabilecek.

Nasıl Yararlanılır?

Kampanyadan yararlanmak için Ziraat Bankası bankkart kredi kartı veya banka kartı ile Touristica'dan yapılacak alışverişler geçerli olacak. Kampanya detayları ve katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi için Ziraat Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ