Sosyal Medya Fenomeni Metin Türk Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Sosyal Medya Fenomeni Metin Türk Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Şehir içi girişi düzenleme ve trafik akışını rahatlatmak amacıyla hazırlanan proje altyapı, üstyapı, yol genişletme, dekoratif aydınlatma, özgün mimari ile yeni saat yapımı ve peyzaj çalışmalarının ardından kullanıma sunulmuştu. Proje ile birlikte, şehir içinden sahil yoluna akan trafik akışının hızlanmasını sağlamasının yanı sıra, bölgeye modern bir görüntü getirilmiş, yol 12 metre daha genişleyip 55 araç aynı anda sahil yoluna çıkışı sağlanmıştı. Ayrıca, çirkin bir görüntü veren baraka tipi evler kamulaştırılma sonucu yıkılarak elde edilen alan projeye dahil edilmişti. Bu Mega projenin hayata geçmesiyle birlikte şehir girişi hem modern bir görünüm kazanıp hem de araç trafiği oldukça rahatlarken, gelinen süreçte de vatandaşlardan tam not altı.

ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Giresun’da yaşayan vatandaşlar üç yıl önce bu projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ederek: “Şehir girişimiz Giresun’a yakışmıyordu. Araç yolu dar ve ihtiyacı karşılamıyor, zemin asfalt, aydınlatma eski ve yetersiz, girişin hemen ilerisinde baraka tipi hoş görüntüsü olmayan evler vardı. Ancak yeni proje ile her şey tersine döndü. Şehrimize gelen gurbetçiler ve misafirler projenin Giresun’a çok yakıştığını bizlere anlatıyorlar ve Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkürlerini iletiyorlar. Bu da bizleri mutlu ediyor.” şeklinde görüş belirtiyorlar.
İHA

Editör: Ayşe Sancak