Trabzonspor Maç Sonu Hakem Kararlarını Eleştirdi: "Haksızlığın Karşısında Dik Duracağız" Trabzonspor Maç Sonu Hakem Kararlarını Eleştirdi: "Haksızlığın Karşısında Dik Duracağız"

Kuzey Makedonya basınına yansıyan haberlere göre, Cardiff City, Bardhi'yi transfer etmek için Trabzonspor'a teklif sunmaya hazırlanıyor.

Bardhi'nin Trabzonspor'dan ayrılmayı düşündüğü ve yeni durağının İngiltere olabileceği belirtiliyor. Daha önce Trabzonspor'dan ayrılan Yunan orta saha oyuncusu Siopis'in ardından Bardhi'nin de İngiltere'nin yolunu tutabileceği ifade ediliyor. Ayrıca, Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Nenad Bjelica'nın da Bardhi'yi Alman ekibi Union Berlin'e istediği iddia ediliyor.

Trabzonspor'un Bardhi'nin transferiyle ilgili bir bonservis geliri elde etmeyi planladığı biliniyor. Bardhi'nin menajerinin kısa süre içinde Trabzonspor'a teklif getireceği konuşuluyordu. Bu sezon toplam 16 maça çıkıp 2 gol ve 2 asistle oynayan Bardhi, Trabzonspor'a 3 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuştu. Transfer sürecinin gelişmeleri yakından takip ediliyor.
TAKA/AYTEKİN AKAY 

Editör: Ayşe Sancak