Çaykara Taşlıgedik Mahallesinden İmam Hatip Hamdi  ve  Songül Yazıcı Çiftinin güzel kızları Hemşire  Cennet Yazıcı  ile  Aslen  Trabzon Vakfıkebir ilçemizden  olup Sakarya’da  ikamet eden Ayşe –Ekrem Coşkun çiftinin yakışıklı oğlu Mutalip Coşkun Sakarya Arifiye ‘de bir fabrikada Bilgisayar departmanı olarak çalışan genç ile  15 Kasım 2023 Çarşamba  günü Kına ve Düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler. 

'Laz Kızı' Durdulamıyor! 'Laz Kızı' Durdulamıyor!


Düğün merasiminde Salonun müzik gurubunun çaldıkları birbirinden güzel türkü ve oyun havaları ile katılım sağlayan davetlilerin eğlenmelerini sağladılar.
Düğün merasimine oldukça kalabalık davetliler katıldı. Gelin’in babası İmam Hatip ayni zamanda Diyanet-Sen Trabzon Şube Başkan yardımcısı olan Hamdi Yazıcı’nın İmam hatip arkadaşlari Gelinin İş ve okul arkadaşları Çaykara Mahallelerinden gelen çok sayıda davetliler katıldı.
Düğünün ardından muhteşem kına merasimi düzenlendi oldukça renkli ve duygusal dakikalar yaşandı. Takı meresimi ve pasta kesimi ardından aile fotoğraf çekimleri ile düğün sona erdi. 


TAKA Gazetesi olarak genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
TAKA/NEZİHA ÇAKIROĞLU