VARESANOVİÇ MASKE İLE ANTRENMANA DEVAM EDECEK

Trabzonspor'un Eski Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan  Açıkladı: TFF Başkanlığına Aday Mı? Trabzonspor'un Eski Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan  Açıkladı: TFF Başkanlığına Aday Mı?

Samsunspor maçında yüzüne aldığı darbe sonucu sakatlanan ve yapılan tetkiklerde yüz kemiklerinde kırık tespit edilen 22 yaşındaki Bosna Hersekli orta saha oyuncusu Varesanoviç'in durumu 4-6 hafta maske ile antrenman yaparak maçlara çıkabilecek durumda.

BENHUR'UN AMELİYATI BUGÜN

Fenerbahçe maçında sakatlanarak oyundan çıkan kanat oyuncusu Benhur Keser'in ise yapılan konsültasyonlar sonucunda ameliyat kararı verildi. 27 yaşındaki oyuncunun ameliyatı bugün Finlandiya'da gerçekleştirilecek ve iyileşme sürecinin 4 ayı bulması bekleniyor. Bu durumda Benhur, sezonu kapatmış olacak.

Diğer yandan, aynı maç öncesinde sakatlanan kaleci ve takım kaptanı Gökhan Akkan ile 11 Ocak'ta ameliyat olan Finlandiyalı orta saha oyuncusu Janne-Pekka Laıne'nın tedavileri ise hala devam ediyor. Gökhan'ın iyileşme süreci 6 hafta olarak belirlenirken, Laıne'nın durumu daha fazla gözlem altında tutuluyor.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA