Abdullah Avcı'nın Maç Değerlendirmesi: Oyunda Planlarımızı Yapmıştık Abdullah Avcı'nın Maç Değerlendirmesi: Oyunda Planlarımızı Yapmıştık

"Yediğimiz gole kadar dengeli bir maçtı. Galatasaray kornerden dönen topta gol attı, daha sonra bir gol daha yedik. Oyuna tutunmaya çalıştığımız anlarda golü bulduk. Maça girebilir miyiz dediğimiz anlarda gol yemeye devam ettik. Savunma anlamında çok kötü defans yaptık. Böyle bir deplasmanda bu kadar kötü defans yaptığınız zaman yenilgi kaçınılmaz olur. Camiamızdan özür diliyoruz. Kötü bir performans sergiledik" şeklinde konuştu.

Palut, maçın hakemi Bahattin Şimşek ile ilgili de görüşlerini dile getirerek, "6 tane gol yiyince açıkçası hakemi konuşmaya yüzünüz olmuyor. Penaltının üzerine çok gidilecek bir pozisyon olmadığını düşünüyorum. İkinci gol öncesinde bence de bir faul verilebilirdi. Taha'nın ayağına net bir müdahale var. Öyle bir skor ortaya çıktı ki, bir teknik direktör olarak faul verilse işler değişebilir mi noktasında da emin değilim, takımımın 100 dakikalık performansını gördüğüm zaman buradan başka bir skorla evimize dönerdik maalesef" ifadelerini kullandı.
 

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN