Trabzon'un sevilen sanatçısı Cengiz Selimoğlu, müzikseverlerle buluşturduğu yeni single çalışması "Yüz Oldu" ile büyük beğeni topluyor. Şarkı, dijital platformlarda ve YouTube'da hızla yayılarak viral bir başarı elde etti.

Selimoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla şarkının müjdesini verirken, "Müzik sofranıza duygusal bir sunum yapmak için emek ve duyguları notalarla birleştirip böyle bir çalışmaya imza attık." ifadelerini kullandı. Sanatçı, emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek dinleyicilere "Yüz Oldu"yu keyifle dinlemelerini tavsiye etti.

KTÜ Rektörü, 3DY AR-GE Genel Müdürü ve Ekibiyle Bir Araya Geldi: "Üretim" Önemli Bir Konu Olarak Vurgulandı KTÜ Rektörü, 3DY AR-GE Genel Müdürü ve Ekibiyle Bir Araya Geldi: "Üretim" Önemli Bir Konu Olarak Vurgulandı

Cengiz Selimoğlu'nun yeni şarkısı "Yüz Oldu", modern düzenlemesiyle Karadeniz ezgilerini buluşturarak dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunuyor. Sanatçının güçlü sesi ve kemençenin eşsiz tınıları, şarkının dinamiklerini ve Karadeniz'in zengin kültürünü hissettiriyor.

"Yüz Oldu" adlı şarkı, dinleyicilerle dijital platformlarda ve YouTube üzerinde buluşmaya devam ediyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Doğukan ÖZKURT