Atan, bu hedefe ulaşmak için gece-gündüz yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade ederken, Artvin'in merkez belediye başkan adaylarından Bilgehan Erdem ve ilçelerdeki diğer adaylarla birlikte hizmetlerine devam edeceklerini vurguladı.

MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar

Orhan Atan, parti olarak insan odaklı, doğa ile uyumlu, barış, sevgi ve kardeşlikten yana bir belediyecilik anlayışını sürdüreceklerini belirtti. Ayrıca, diğer partilerin aday tercihlerine değil kendi işlerine odaklandıklarını dile getirdi ve bu sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesinde emeği geçen vekil Uğur Bayraktutan, ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları gibi parti içi unsurlara teşekkür etti.

CHP'nin Artvin'de merkez belediye dahil toplamda 7 belediye başkanlığı bulunuyor. Artvin'de toplamda 9 ilçe ve bu ilçelerde 39 mahalle ile 320 köy bulunmaktadır. CHP'nin 9-0 hedefi, il genelindeki tüm belediyeleri kazanmayı amaçlıyor ve yerel seçimlerin sonuçları merakla bekleniyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Ayşe Sancak