AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir" AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir"

Parti rozetlerini çıkardıklarını ve hizmet siyaseti yapacaklarını vurgulayan Kaya, siyaseti kişisel çıkarlar için değil, Ortahisar'a hizmet etmek için yaptıklarını dile getirdi.

Kaya, sahada aktif bir şekilde çalıştıklarını ve her gittikleri yerde insanların sevgi ve ilgisiyle karşılaştıklarını belirtti. Bu sevgi ve güveni hak etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Kaya, halkın içinde olacaklarını ve vatandaşın derdini dinlemek için her zaman ulaşılabilir olacaklarını sözlerine ekledi.

Belediye başkanının halkla iç içe olması gerektiğini vurgulayan Kaya, makamında oturup keyif yapmayacaklarını, çay ocağında, esnaf ziyaretlerinde ve kentin sokaklarında vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade etti. Her ay düzenlenecek halk günleri ile vatandaşların sorunlarını dinleyeceklerini ve çözüm için gayret göstereceklerini belirten Kaya, kapısı ve gönlünün her zaman açık olacağını söyledi.

TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Birol Sancak