TTB Heyetinden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’ya ziyaret; “Destek Olacağız” TTB Heyetinden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’ya ziyaret; “Destek Olacağız”

Batmaz’ın açıklaması şöyle: 
‘Son birkaç gündür, 20. Sıra meclis üyesi adayımız Fikret Ataman ile ilgili bazı gazeteciler tarafından tamamen asılsız,  uydurulan haberleri şiddetle kınıyor, halkı kin ve nefrete sevk edecek böyle söylemlerden bir an önce vazgeçmelerini istiyoruz. 
Fikret ATAMAN 24 yıldır Trabzon’dayaşayan, devlet kurumlarından ihale ile iş alan, binlerce dostu olan, diğer siyasi parti mensubu onlarca iş insanı ve çalışanı ile yıllara dair dostlukları olan ekmeğinin peşinde mücadele eden, vatanını, milletini, bayrağını, ezanını, velhasıl bütün kutsal değerlerimize en üst seviyede bağlı ve saygısı olan bir kardeşimizdir. 
Fikret Ataman’ın bahsedildiği gibi DEM Parti ile ilgili paylaşımlarının olduğu tamamen yalan olup, 10 Ekim 2016 ve 28 Nisan 2017 yıllarında yaptığı terörü lanetleyen paylaşımları mevcuttur. 
Bahse konu edilen siyasi partiler ile hiçbir zaman bir irtibatı olmamıştır. Haber tamamen seçim sürecine yönelik “provokasyon” amaçlı oluşturulmuş bir haberdir. 
Sadece seçim kaybetme korkusu ile uydurulan bu yalan haberlerin, Fikret Ataman’ın hayatını olumsuz yönde nasıl etkileyeceğini umursamadan, onu halkın nezdinde itibarsızlaştıran, ölüm tehditleri dahi alacak seviye getiren bu zihniyeti de Ortahisar kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.
Bu yalan ve uydurma haber birey olarak Fikret Ataman’ın T.C. Anayasası’ndan ve kanunlarından kaynaklı bireysel haklarına ve CHP’ne yönelik açık bir saldırıyı içermektedir. 
Bu haber nedeniyle meclis üyesi adayımız Fikret Ataman başına gelebilecek bütün sorunlardan sorumlu olduğunuzu açıkça belirtiyor, hakkınızda bütün yasal işlemleri başlattığını bilmenizi istiyoruz.’

Muhabir: BİROL SANCAK