Öztürk, Belediye Başkanlığı Makamının Saygınlığını Geri Kazanmak ve Şehri Çözümlerle Yönetmek İçin İddialı

MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar MHP Rize İl Başkanlığından Açıklama: Seçim Sürecinde Yaşanan Hukuksuzluklar

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kesin gözüyle bakılan İşadamı Ali Türen Öztürk, uzun zamandır yaptığı çalışmaların ardından belediye başkanlık makamının saygınlığını geri kazanmak ve şehri ortak akılla yönetmek için hazır olduğunu ifade etti. Öztürk, belediye başkanlık tecrübesi ve yerel yönetim donanımıyla birlikte iyi bir ekip kuracağını belirterek, "Bu işlerin şakası yok. Bizler vatandaşa sorun değil çözüm sunmalıyız. Bunu yaparken de samimi, cesur, şeffaf olmalıyız. Ben Trabzon halkının sadece oyuna değil önce gönüllerine talibim" dedi.

CHP içinde Ali Türen Öztürk'ün adaylığına ciddi bir destek bulunuyor. Öztürk'ün şehri ortak akıl ve çözüm odaklı yönetme vizyonu, partililer ve Trabzon halkı arasında olumlu bir yankı uyandırıyor. Ali Türen Öztürk'ün adaylığıyla birlikte CHP'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı için iddialı bir şekilde yola çıkacağı belirtiliyor.
TAKA/HABER MERKEZİ

Editör: Ayşe Sancak