Milletvekili Sibel Suiçmez, ziyaret hakkında şunları söyledi: "İlçe Başkanımız Haluk Batmaz, İlçe Yöneticimiz Sevilay Hacıfettahoğlu ve partilimiz Süleyman Yiğit ile bir araya gelerek yerel gündemi ve çalışmalarımızı değerlendirdik. Ortahisar'da, CHP'nin ilçe örgütü olarak el birliği ile çalışarak başarılı sonuçlara ulaşmak için gayret gösteriyoruz."

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Milletvekilimiz Sibel Suiçmez'e nazik ziyareti için teşekkür ederiz. Ortahisar'da birlikte çalışarak ilçemizi daha iyi bir noktaya taşıyacağımıza inanıyoruz. Partimizin ilçe örgütü olarak, halkımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt vermek için çaba harcıyoruz." şeklinde konuştu.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi: Teşkilatımızın Gücü Gençlerimizin Heyecanıyla Birleşiyor AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi: Teşkilatımızın Gücü Gençlerimizin Heyecanıyla Birleşiyor

Bu ziyaret, CHP'nin yerel düzeydeki çalışmalarını ve işbirliğini güçlendirmek adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. İlçe ve milletvekili düzeyinde yapılan görüşmeler, partinin yerel hedeflere ulaşma yolunda birlikte çalışma iradesini yansıtıyor.
TAKA/BİROL SANCAK 

Editör: Ayşe Sancak