Yatırım Detayları:

Kapsamlı Aydınlatma Projesi: Çoruh EDAŞ, Beşikdüzü ilçesinde 178 adet direk ve 251 adet led armatür montajı gerçekleştirerek toplamda 8 bin 225 metre kablo döşedi. Ayrıca, bölgedeki akaryakıt istasyonu ve aydınlatma şebekesinin enerji ihtiyacını karşılamak üzere 690 metrelik yüksek gerilim yeraltı şebekesi ile bir adet ilave trafo postası montajı yapıldı.
Hedef: Modern ve Güvenli Sokaklar:

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Altuğ Güray Bayraktar İçin Dayanışma Etkinliğinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Altuğ Güray Bayraktar İçin Dayanışma Etkinliğinde

Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Aydın, yatırımın ardındaki amaçları açıklarken, önceliklerinin kesintisiz enerji arzı ve müşteri memnuniyeti olduğunu vurguladı. Aydın, projenin cadde ve sokakları daha modern ve güvenli hale getirmeyi hedeflediğini belirtirken, bu yatırımın bölgedeki artan enerji talebini karşılamada önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Gelecek Vizyonu:

Çoruh EDAŞ, Trabzon'da yürüttüğü çalışmalarla yaya ve araç güvenliğini sağlamayı öncelikli hedef olarak belirlerken, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi. Şirketin gelecek vizyonu, güvenli ve aydınlık bir Trabzon için çalışmalarını sürdürerek bölgeye katkı sağlamak şeklinde şekilleniyor.
TAKA/TUNCAY UÇKUN

Editör: Birol Sancak