Yaklaşık 60 anaokulu öğrencisi ile stadı gezen öğretmenler de bir ilki yaşadılar. 5 yaş grubu ana okulundaki öğrencilerin velilerinden izin alınarak bu gezinin planlandığını söyleyen Anaokulu Müdiresi Züleyha Albayrak, “Çukurçayır Minik Adımlar Anaokulu olarak her zaman ilkemiz yaparak ve yaşayarak öğrenmektir. Bugün de futbolu tanıdık, gözlem yaptık, eğlendik. Birçok öğrencimiz ilk defa bir futbol sahası ve tesisleri görme imkanı buldu. Profesyonel bir takımın, üstelik dünya markası Trabzonspor’un tesislerinde bulunmak bizleri de inanılmaz etkiledi.

TFF'nin resmi sitesinden, 27. hafta müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı TFF'nin resmi sitesinden, 27. hafta müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı

FUTBOLCULARLA TANIŞMAK İSTİYORLAR

Çocuklar çimlerde koşup oynadılar, gerçek çim sahayı ilk kez gördüler. Hele küçük çim biçme traktörü çocukların dikkatini çekti. Yaklaşık 210 öğrencisi olan okuldan 60 öğrenciyi getirdik. Çocuklarımızı bir diğer gidişimizde Trabzonspor oyuncularıyla da tanıştırmak istiyoruz. Çocuklarımızın birçoğu dönüş yolunda tuttukları takımı değişip Trabzonsporlu oldular. Etkinlik dönüşü öğrencilerimizden Eylül Çuvalcı, Kürşat Ertan Alp, Erdoğan Mert ve Kaan Köse Trabzonsporlu olmaya karar verdiler” ifadelerini kullandı. Öğretmenler Arzu Ertem, Sinem Erdoğan, Gülhanım Soytürk de gzide spor sevgisini sınıflarına anlattı. Okul Müdürü Züleyha Albayrak öğrencilere bu imkanı sağlayan yetkilere teşekkür ederken öğrenciler günün anısına fotoğraf çekilerek geziyi tamamladılar. 


TAKA/AYTEKİN AKAY

Editör: Doğukan ÖZKURT